top of page

sob., 24 lut

|

Harmonia Sfer

Koncert księżycowy na poddaszu

Poleczenie tego co materialne z tym co duchowe

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Koncert księżycowy na poddaszu
Koncert księżycowy na poddaszu

Czas i lokalizacja

24 lut 2024, 19:00 – 21:00

Harmonia Sfer, Ziemięcicka 53, 44-109 Gliwice, Polska

O wydarzeniu

Cześć

Dzisiaj zapraszamy Cię w podróż księżycową podczas której ... poprzez medytacje

Duch i materia to dwa bieguny rzeczywistości, które wydają się być nie do pogodzenia. Duch jest niematerialny, niewidzialny, nieograniczony, wolny i świadomy. Materia jest materialna, widzialna, ograniczona, podlegająca prawom fizyki i nieświadoma. Jak więc możliwe jest połączenie ducha z materią? Np. Łącząc relaksację z instrumentami świata i doświadczając

, że duch i materia nie są naprawdę przeciwieństwami, lecz aspektami tej samej rzeczywistości. Można to porównać do dwóch stron monety, które są różne, ale należą do tego samego całości. Duch i materia są więc dwoma sposobami postrzegania i doświadczania rzeczywistości, które zależą od poziomu świadomości i percepcji.

Połączenie ducha z materią może więc polegać na tym, że zdajemy sobie sprawę z tej jedności i harmonii, która istnieje między nimi. Nie traktujemy ducha i materii jako oddzielnych i niezależnych bytów, lecz jako przejawy tej samej istoty i energii. Połączenie ducha z materią może też oznaczać, że używamy naszej świadomości i woli, aby kształtować i zmieniać materię w zgodzie z naszym duchowym celem i wizją. Połączenie ducha z materią to więc proces twórczy, który wymaga zarówno intuicji, jak i rozumu, zarówno wiary, jak i działania, zarówno miłości, jak i mądrości.

Do zobaczenia :)

👋🏻 Dziękuję 🙏

Natalia &Maciej

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page