top of page

sob., 06 lip

|

Harmonia Sfer Gliwice

Koncert księżycowy NÓW w Raku z techniką medytacyjną Joga Nidra poddasze

Zapraszamy na poddasze 🥰

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Koncert księżycowy NÓW w Raku z techniką medytacyjną Joga Nidra poddasze
Koncert księżycowy NÓW w Raku z techniką medytacyjną Joga Nidra poddasze

Czas i lokalizacja

06 lip 2024, 20:00 – 22:00

Harmonia Sfer Gliwice, Ziemięcicka 53, 44-109 Gliwice, Polska

Goście

O wydarzeniu

Nów w Raku nadejdzie 6 lipca 2024 w samym sercu Bramy Syriusza.

Gwiazdą Syriusz uważano ją za "duchowe Słońce", które zsyła na Ziemię boskie wibracje. 

To zjawisko oznacza czas największego duchowego potencjału, który może  prowadzić  do przełomu. Księżyc odrodzi się w Bramie Syriusza. W żywiole wody zwiększa się nasza wrażliwosć. Nasze uczucia staną się kompasem wyznaczającym właściwy kierunek. Teraz należy za nimi podążać, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Dlatego warto z pomocą Bramy Syriusza przejść przez trudne emocje i uczucia , by otworzyc sie na glęboką wewnętrzną transformacje i wzmocnić swoje wizje na przyszlosć.

Joga Nidra to technika medytacyjna , która jest metodą świadomego odpoczynku.Pozwala uzyskać spokojny umysł i otworzyć się na swiadomosć kosmiczną.

Gdy ciało ulega ciężarowi grawitacji i zasypia, umysł pozostaje czujny, unosząc się na powierzchni.  Jest to część Pratyahary - etapu wycofywania zmysłów, który należy do ośmiostopniowej ścieżki jogi.

Ta praktyka to jak dotyk magii, który pozwala osiągnąć głęboki relaks. Kluczem jest regularność, dzięki której doświadczysz jej korzystnego wpływu.

Twoja świadomość będzie podążać za oddechem i wewnętrznymi doznaniami. Wprowadzamy Sankalpę - marzenie lub intencję  serca.

Potem następuje rotacja świadomości po ciele, a gdy ono odpoczywa, prowadzę Twój umysł przez różne wizualizacje. Na zakończenie delikatnie wybudzam ciało z jogicznego snu, utrzymując przytomność umysłu. Czasami zdarza się zasnąć podczas sesji, co jest zupełnie normalne. Ważne, by z czasem nauczyć się utrzymywać świadomość przez całą Nidrę.

ZAPISY: 509 220 444 Inwestycja 100 PLN

Przygotowanie: Zabierz ze sobą :  koc, poduszeczke na oczy. Ubierz się wygodnie do leżącej praktyki i do relaksu.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page