pt., 18 cze | Rybnik

Koncert mis i gongów w H A M A K A C H - 18/06/21 RYBNIK

Zapraszamy na wyjątkowy koncert na gongach i misach, którego wysłuchać 👂 będzie można w zawieszonych nad ziemią hamakach. Dźwięki uwalniane w czasie koncertu mają korzystny wpływ na cały organizm, zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym.
Rejestracja jest zamknięta
Koncert mis i gongów w H A M A K A C H - 18/06/21 RYBNIK

Czas i lokalizacja

18 cze, 20:00 – 21:30
Rybnik, Kardynała Bolesława Kominka 43a, 44-217 Rybnik, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncert na gongach i misach, którego wysłuchać

🌷będzie można w zawieszonych nad ziemią hamakach.

Dźwięki uwalniane w czasie koncertu mają korzystny wpływ na cały organizm, zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Strumień wibracji działa relaksacyjne i odprężająco, pomaga uwolnić wszelkie napięcia, nawet te głęboko tkwiące w naszych komórkach, pozbyć się wewnętrznego chaosu i niepokoju, zregenerować siły. Po koncercie każdy z uczestników poczuje harmonię i spokój. 

🌷Wykorzystanie hamaków podczas koncertu ułatwi odprężenie i pozwoli głęboko się zrelaksować, a oddanie ciężaru chuście pomoże uwolnić napięcie mięśniowe i odciążyć kręgosłup.

👉Przeciwwskazania lub zwiększona ostrożność: ciąża (pierwszy trymestr - jeżeli uczestniczka nie brała udziału w podobnych sesjach), ostre stany zapalne, wysoka gorączka, nowotwór (stosuję się inną metodę pracy z dźwiękiem, zalecana indywidualna terapia, w której dźwięki nie harmonizują, by nie powodować rozprzestrzeniania się komórek nowotworowych), rozrusznik serca, silne stany depresyjno-maniakalne.

Wykonanie: HARMONIA SFER w składzie:

🌸 NATALIA BIAŁOWĄS - jest muzykoterapeutką i naturopatą z zamiłowania oraz z zawodu, założycielką zespołu Harmonia Sfer 432Hz prowadząca liczne projekty ukierunkowane na profilaktykę zdrowotną dla dorosłych i dzieci. Współpracuje ze szkołami jogi, placówkami edukacyjnymi i firmami w ramach muzykoterapii szerokorozumianej i przywrócenia harmonii w ciele i umyśle. Prowadząca liczne warsztaty i kręgi kobiet połączone z intuicyjnymi metodami pracy. Na codzień spełniona mama i żona. Mówią o niej kobieta, której w duszy gra, podążająca, słuchająca i otwierająca. Od 5 lat jest instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej w Tradycyjnej Białoruskiej Szkole Oksany Pawłowskiej.

🌸MACIEJ CZARNIK - ekonomista z zawodu, z zamiłowania podróżnik, uwielbia organizować wyjazdy i spędzać czas w mniej popularnych miejscach. Pasjonata tworzenia kulinarnych przepisów. Od ponad 3 lat wspólnie z Natalią tworzy muzyczną przestrzeń Harmonii Sfer 432Hz.

🔷KIEDY: 18/06/21, godz. 20.00  🔷GDZIE: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA, ul. Kard. B. Kominka 43a 🔷KOSZT: 120 zł os. // 140 zł os. w dniu koncertu

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta: 88 1240 4357 1111 0010 9511 4737

 🌹🌹🌹W tytule przelewu prosimy wpisać: „Koncert mis i gongów 18.06.2021r godzina, IMIĘ I NZWISKO, nr telefonu”

fot. cover @karettapl KONTAKT +48 692 769 545 +48 604 543 132

Rejestracja jest zamknięta

Udostępnij to wydarzenie