top of page

pt., 17 gru

|

Gliwice

Koncert Relaksacyjny - Gliwice 17/11/21

Wyciszenie z dźwiękami relaksacyjnymi, to zaproszenie do zatrzymania się, uwolnienia od codziennych sytuacji, odpoczynku, wprowadzenie harmonii i spokoju.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Koncert Relaksacyjny - Gliwice 17/11/21
Koncert Relaksacyjny - Gliwice 17/11/21

Czas i lokalizacja

17 gru 2021, 18:00 – 19:00

Gliwice, Dolnej Wsi 35, 44-100 Gliwice, Polska

Goście

O wydarzeniu

Wyciszenie z dźwiękami relaksacyjnymi, to zaproszenie do zatrzymania się, uwolnienia od codziennych sytuacji, odpoczynku, wprowadzenie harmonii i spokoju. 

To podróż przy dźwiękach instrumentów świata: śpiewających kryształowych mis, harfy i kryształowej piramidy, solfeggio, handPan, gongów, monokurantów, monochord, kamertonów, bębnów, dzwonków i innych …

 Muzyka, która zawiera dźwięki o wysokiej częstotliwości stymuluje syntezę dopaminy i tłumi aktywność współczulnego układu nerwowego a zwiększa się aktywność przywspółczulnego układu nerwowego i zmniejsza stres. Masaż komórkowy przy użyciu kamertonów biorezonansowych, wyrównuje fale mózgowe, w naszej podróży przejdziemy od stanu Beta poprzez Alfa, Theta do Delta.

 Od aktywnego myślenia i skupienia na zewnętrznym świecie(Beta), przez świadomą relaksację, uważny oddech, uwolnienie od codziennych stresów (Alfa) do głębokiego relaksu wewnętrznego skupienia (theta)

 Prowadzący: Harmonia Sfer 432Hz Natalia Białowąs i Maciej Czarnik Natalia jest muzykoterapeutką i naturopatą z zamiłowania oraz z zawodu, założycielką zespołu Harmonia Sfer 432Hz prowadząca liczne projekty ukierunkowane na profilaktykę zdrowotną dla dorosłych i dzieci. Współpracuje ze szkołami jogi, placówkami edukacyjnymi i firmami w ramach muzykoterapii szerokorozumianej i przywrócenia harmonii w ciele, umyśle i duszy. Prowadząca liczne warsztaty i kręgi kobiet połączone z intuicyjnymi metodami pracy. Na codzień spełniona mama i żona. Mówią o niej kobieta, której w duszy gra, podążająca, słuchająca i otwierająca. Od 2015 jest instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej w Tradycyjnej Białoruskiej Szkole Oksany Pawłowskiej. Maciej jest ekonomistą, w trakcje nauczania w zawodzie Naturopata - TMC Akupuntura, uwielbia podróże i gotowanie. Podróże inspirują go do tworzenia wspólnie z Natalią różnych aranżacji muzycznych. Miejsce: Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej Inwestycja: 50 zł Czas trwania: 18:00 - 19:00  Bardzo proszę zabrać ze sobą matę, kocyk i poduszeczkę oraz wodę do picia.

Bardzo proszę o zapisy na maila izaraczkowska@gmail.com lub SMSem na tel. 693 333 450. 

Mamy ograniczenia ilościowe prosimy więc o przemyślane zapisy

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page