top of page

pt., 06 sty

|

Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej Gliwice

Koncert Relaksacyjny - Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej

Wyciszenie z dźwiękami relaksacyjnymi, to zaproszenie do zatrzymania się, uwolnienia od codziennych sytuacji i wprowadzenie harmonii i spokoju

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Koncert Relaksacyjny - Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej
Koncert Relaksacyjny - Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej

Czas i lokalizacja

06 sty 2023, 19:00 – 20:00

Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej Gliwice, Dolnej Wsi 35, 44-100 Gliwice, Polska

O wydarzeniu

Wyciszenie z dźwiękami relaksacyjnymi,

to zaproszenie do zatrzymania się, uwolnienia od codziennych sytuacji, odpoczynku, wprowadzenie harmonii i spokoju.

To podróż przy dźwiękach instrumentów świata: śpiewających kryształowych mis, harfy i kryształowej piramidy, solfeggio, handPan, gongów, monokurantów, monochord, kamertonów, bębnów, dzwonków i innych …

Muzyka, która zawiera dźwięki o wysokiej częstotliwości stymuluje syntezę dopaminy i tłumi aktywność współczulnego układu nerwowego a zwiększa się aktywność przywspółczulnego układu nerwowego i zmniejsza stres. Masaż komórkowy przy użyciu kamertonów biorezonansowych, wyrównuje fale mózgowe, w naszej podróży przejdziemy od stanu Beta poprzez Alfa, Theta do Delta.

Od aktywnego myślenia i skupienia na zewnętrznym świecie(Beta), przez świadomą relaksację, uważny oddech, uwolnienie od codziennych stresów (Alfa) do głębokiego relaksu wewnętrznego skupienia (theta)

Prowadzący: Harmonia Sfer Natalia Białowąs i Maciej Czarnik.

 Natalia jest muzykoterapeutką i naturopatą z zamiłowania oraz z zawodu, założycielką zespołu Harmonia Sfer  prowadząca liczne projekty ukierunkowane na profilaktykę zdrowotną dla dorosłych i dzieci. Współpracuje ze szkołami jogi, placówkami edukacyjnymi i firmami w ramach muzykoterapii szerokorozumianej i przywrócenia harmonii w ciele, umyśle i duszy. Prowadząca liczne warsztaty i kręgi kobiet połączone z intuicyjnymi metodami pracy. Na codzień spełniona mama i żona. Mówią o niej kobieta, której w duszy gra, podążająca, słuchająca i otwierająca. Od 2015 jest instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej w Tradycyjnej Białoruskiej Szkole Oksany Pawłowskiej. Maciej jest ekonomistą, w trakcje nauczania w zawodzie Naturopata - TMC Akupuntura, uwielbia podróże i gotowanie. Podróże inspirują go do tworzenia wspólnie z Natalią różnych aranżacji muzycznych.

Miejsce: Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej I

nwestycja: 50 zł

Czas trwania:  19:00  - 20:00

Bardzo proszę zabrać ze sobą matę, kocyk i poduszeczkę oraz wodę do picia.

Bardzo proszę o zapisy na maila izaraczkowska@gmail.com lub SMSem na tel. 693 333 450.

Mamy ograniczenia ilościowe prosimy więc o przemyślane zapisy

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page