top of page

pt., 03 cze

|

Movytza Rybnik

Koncert Relaksacyjny w Hamakach - RYBNIK

Zanurz się w przestrzeni dźwięku i odpocznij w sobie - dla siebie. Tutaj nic nie musisz robić. Wystarczy, że jesteś 🙏

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Koncert Relaksacyjny w Hamakach - RYBNIK
Koncert Relaksacyjny w Hamakach - RYBNIK

Czas i lokalizacja

03 cze 2022, 19:00 – 04 cze 2022, 20:30

Movytza Rybnik, Kardynała Bolesława Kominka 43a, 44-217 Rybnik, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncert na gongach i misach, którego wysłuchać będzie można w zawieszonych nad ziemią hamakach (powietrze) lub na matach (ziemia)

Dźwięki uwalniane w czasie koncertu mają korzystny wpływ na cały organizm, zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Strumień wibracji działa relaksacyjne i odprężająco, pomaga uwolnić wszelkie napięcia, nawet te głęboko tkwiące w naszych komórkach, pozbyć się wewnętrznego chaosu i niepokoju, zregenerować siły. Po koncercie każdy z uczestników poczuje harmonię i spokój. Wykorzystanie hamaków podczas koncertu ułatwi odprężenie i pozwoli głęboko się zrelaksować, a oddanie ciężaru chuście pomoże uwolnić napięcie mięśniowe i odciążyć kręgosłup.

Przeciwwskazania lub zwiększona ostrożność: ciąża (pierwszy trymestr - jeżeli uczestniczka nie brała udziału w podobnych sesjach), ostre stany zapalne, wysoka gorączka, nowotwór (stosuję się inną metodę pracy z dźwiękiem, zalecana indywidualna terapia, w której dźwięki nie harmonizują, by nie powodować rozprzestrzeniania się komórek nowotworowych), rozrusznik serca, silne stany depresyjno-maniakalne.

Wykonanie: HARMONIA SFER w składzie:

NATALIA BIAŁOWĄS - jest muzykoterapeutką i naturopatą z zamiłowania oraz z zawodu, założycielką zespołu Harmonia Sfer prowadząca liczne projekty ukierunkowane na profilaktykę zdrowotną dla dorosłych i dzieci. Współpracuje ze szkołami jogi, placówkami edukacyjnymi i firmami w ramach muzykoterapii szerokorozumianej i przywrócenia harmonii w ciele i umyśle. Prowadząca liczne warsztaty i kręgi kobiet połączone z intuicyjnymi metodami pracy. Na codzień spełniona mama i żona. Mówią o niej kobieta, której w duszy gra, podążająca, słuchająca i otwierająca. Od 5 lat jest instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej w Tradycyjnej Białoruskiej Szkole Oksany Pawłowskiej.

MACIEJ CZARNIK - ekonomista z zawodu, z zamiłowania podróżnik, uwielbia organizować wyjazdy i spędzać czas w mniej popularnych miejscach. Pasjonat tworzenia kulinarnych przepisów. Od ponad 3 lat wspólnie z Natalią tworzy muzyczną przestrzeń Harmonii Sfer.

KIEDY: 03/06/2022, godz. 19:00

GDZIE: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA, ul. Kard. B. Kominka 43a

INWESTYCJA NA MACIE: 70 zł os. przedpłata // 80 zł os. w dniu koncertu

W POWIETRZU: 120 zł os. // 130 zł os. w dniu koncertu

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta: 88 1240 4357 1111 0010 9511 4737

W tytule przelewu prosimy wpisać: „Koncert mis i gongów 03.06.2022r godzina, IMIĘ I NAZWISKO, nr telefonu” lub bilety na stronie www.movytza.pl/wydarzenia fot. cover @karettapl KONTAKT +48 692 769 545 +48 604 543 132

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page