top of page

sob., 15 paź

|

Movytza Rybnik

Misy i Gongi w Hamakach - RYBNIK

Strumień wibracji działa relaksacyjne i odprężająco, pomaga uwolnić wszelkie napięcia, nawet te głęboko tkwiące w naszych komórkach, pozbyć się wewnętrznego chaosu i niepokoju, zregenerować siły. Po koncercie każdy z uczestników poczuje harmonię i spokój.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Misy i Gongi w Hamakach - RYBNIK
Misy i Gongi w Hamakach - RYBNIK

Czas i lokalizacja

15 paź 2022, 18:00 – 16 paź 2022, 19:30

Movytza Rybnik, Kardynała Bolesława Kominka 43a, 44-217 Rybnik, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncert na gongach i misach, którego wysłuchać będzie można w zawieszonych nad ziemią hamakach.

Dźwięki uwalniane w czasie koncertu mają korzystny wpływ na cały organizm, zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Strumień wibracji działa relaksacyjne i odprężająco, pomaga uwolnić wszelkie napięcia, nawet te głęboko tkwiące w naszych komórkach, pozbyć się wewnętrznego chaosu i niepokoju, zregenerować siły. Po koncercie każdy z uczestników poczuje harmonię i spokój. Wykorzystanie hamaków podczas koncertu ułatwi odprężenie i pozwoli głęboko się zrelaksować, a oddanie ciężaru chuście pomoże uwolnić napięcie mięśniowe i odciążyć kręgosłup.

Przeciwwskazania lub zwiększona ostrożność: ciąża (pierwszy trymestr – jeżeli uczestniczka nie brała udziału w podobnych sesjach), ostre stany zapalne, wysoka gorączka, nowotwór (stosuję się inną metodę pracy z dźwiękiem, zalecana indywidualna terapia, w której dźwięki nie harmonizują, by nie powodować rozprzestrzeniania się komórek nowotworowych), rozrusznik serca, silne stany depresyjno-maniakalne.

Wykonanie: HARMONIA SFER w składzie: NATALIA BIAŁOWĄS – jest muzykoterapeutką i naturopatą z zamiłowania oraz z zawodu, założycielką zespołu Harmonia Sfer prowadząca liczne projekty ukierunkowane na profilaktykę zdrowotną dla dorosłych i dzieci. Współpracuje ze szkołami jogi, placówkami edukacyjnymi i firmami w ramach muzykoterapii szerokorozumianej i przywrócenia harmonii w ciele i umyśle. Prowadząca liczne warsztaty i kręgi kobiet połączone z intuicyjnymi metodami pracy. Na codzień spełniona mama i żona. Mówią o niej kobieta, której w duszy gra, podążająca, słuchająca i otwierająca. Od 5 lat jest instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej w Tradycyjnej Białoruskiej Szkole Oksany Pawłowskiej. MACIEJ CZARNIK – ekonomista z zawodu, z zamiłowania podróżnik, uwielbia organizować wyjazdy i spędzać czas w mniej popularnych miejscach. Pasjonat tworzenia kulinarnych przepisów. Od ponad 3 lat wspólnie z Natalią tworzy muzyczną przestrzeń Harmonii Sfer 432Hz.

KIEDY: 15/10/2022, godz. 18:00 GDZIE: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA, ul. Kard. B. Kominka 43a KOSZT: 120 zł os. // 130 zł os. w dniu koncertu

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta: 88 1240 4357 1111 0010 9511 4737 W tytule przelewu prosimy wpisać: „Koncert mis i gongów 15/10/22 , IMIĘ I NAZWISKO, nr telefonu” lub bilety na stronie www.movytza.pl/wydarzenia

fot. cover @karettapl

KONTAKT +48 692 769 545 +48 604 543 132

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page