top of page

śr., 10 kwi

|

online

Spotkanie medytacyjno-relaksacyjne --> online

spotkaj się z najważniejszą osobą❤️

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Spotkanie medytacyjno-relaksacyjne  --> online
Spotkanie medytacyjno-relaksacyjne  --> online

Czas i lokalizacja

10 kwi 2024, 20:30

online

O wydarzeniu

W tym wyjątkowym czasie będziemy mieć okazję wspólnie zgłębiać tajniki medytacji, korzystając z potęgi mantry OM, by osiągnąć stan głębokiego spokoju i harmonii.

Podczas tego spotkania skupimy się na użyciu mantry OM – jednego z najpotężniejszych narzędzi medytacyjnych, które od wieków stosowane jest w celu osiągnięcia wewnętrznej równowagi i spokoju. Ta starożytna sylaba uznawana jest za dźwięk wszechświata, pomagający połączyć się z głębszą częścią naszej istoty.

Spotkanie będzie okazją do wybrania i utrzymania spokojnych myśli, co pozwoli każdemu z uczestników na indywidualną podróż do wewnętrznej ciszy i równowagi. Nasz wykwalifikowany prowadzący poprowadzi Was przez techniki medytacyjne, które pomogą uwolnić umysł od codziennego zgiełku i skoncentrować się na obecnym momencie.

Spotkanie odbędzie się zarówno na żywo, w naszym przytulnym centrum medytacyjnym, jak i online, umożliwiając udział osobom z różnych zakątków świata. Dla uczestników online zapewnimy link do transmisji, który pozwoli na dołączenie do nas w komfortowych warunkach własnego domu.

Szczegóły Spotkania:

  • Lokalizacja: online
  • GRUPA ONLINE na FB po zatwierdzeniu przelewu na konto 26 1140 2004 0000 3702 7727 9290 tytuł: darowizna
  • Inwestycja: 50 PLN lub Donacja z serca 💚

Prosimy o potwierdzenie udziału poprzez rejestrację 509.220.444.

i wysyłanie wiadomości byśmy sie odnaleźli na fb 

Liczba miejsc na żywo jest ograniczona, więc zachęcamy do szybkiej rejestracji.

Dołączcie do nas w tej wyjątkowej podróży do wnętrza siebie, by odkryć spokój i harmonię, które niesie ze sobą mantra OM.

Moje

Natalia

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page