top of page

wt., 09 maj

|

Harmonia Sfer Gliwice

W RODZICIELSKIM KRĘGU - SPOTKANIE Z ISTOTĄ DZIECKA

Zapraszamy serdecznie - spotkanie prowadzi Aleksandra Wiewiór - Met

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
W RODZICIELSKIM KRĘGU - SPOTKANIE Z ISTOTĄ DZIECKA
W RODZICIELSKIM KRĘGU - SPOTKANIE Z ISTOTĄ DZIECKA

Czas i lokalizacja

09 maj 2023, 18:00 – 20:30

Harmonia Sfer Gliwice, Ziemięcicka 53, 44-109 Gliwice, Polska

O wydarzeniu

Kim jesteśmy w relacji z naszymi dziećmi, jaką rolę odgrywa ta relacja w naszym życiu???

A gdyby z tej relacji zrzucić wszystkie role, skorupy, przekonania jak powinno być, co my powinniśmy jako rodzice, co dzieci powinny jako dzieci? Gdyby tą relację całkowicie rozebrać do nagości? Zrzucić z niej wszelkie funkcje i powinności, i spojrzeć na nią z innej perspektywy?

Perspektywy Duszy, perspektywy Istoty?

Chciałabyś? Chciałbyś? Co tam zobaczysz?

Jakby to było spotkać się ze swoim dzieckiem/dziećmi Dusza z Duszą, Istota z Istotą?

Każdy człowiek pojawia się w naszym świecie (życiu) po coś, z jakiegoś powodu. Im bliższe jest to spotkanie, tym więcej doświadczeń nam dostarcza. W naszym ziemskim życiu relacje z naszymi dziećmi stawiają przed nami konkretne wyzwania. Czego możemy się dzięki nim nauczyć? Do czego nas mobilizują jako Człowieka?

A gdyby z pozycji Istoty spojrzeć na te ziemskie sprawy? I jak to spojrzenie może wpłynąć na nasze ziemskie relacje?

Kiedy zmienia się punkt widzenia, zmieniają się widoki. Sprawy zobaczone z innej, nowej perspektywy zyskują nowe odsłony, do tej pory dla nas nie widoczne. A kiedy zmienia się spojrzenie, zmieniają się emocje i następuje zmiana w naszej energetyce. Ta zmiana skutkuje zmianą naszego zachowania i stosunku do sprawy. Kiedy my się zmieniamy, zmieniają się nasze zachowania. I dopiero wtedy zmienia się nasza rzeczywistość.

Zapraszam Cię w podróż, w czasie której: * spojrzysz na swoją rzeczywistość z pozycji swojej Istoty, * Poczujesz miłość bezwarunkową, * staniesz energetycznie w pozycji rodzica, * spotkasz się z Istotą swojego dziecka, * zobaczysz swoją relację z dzieckiem/dziećmi z nowej perspektywy, * wejdziesz na głębszy poziom relacji z twoim dzieckiem/dziećmi * z pozycji Istoty, w przestrzeni bezwarunkowej miłości rozwiążesz ziemskie sprawy pomiędzy Wami.

W czasie warsztatu: - opowiem o swoich doświadczeniach komunikowania się z moimi dziećmi z pozycji Istoty, - w kręgu, atmosferze wsparcia i otwartości porozmawiamy wspólnie o byciu rodzicem i różnych jego energetycznych aspektach, - przeprowadzę kilka mini sesji w energetyce i wspólnie rozwiążemy trapiące Cię sytuacje docierając do matrycy zdarzeń, - przeprowadzę medytację w czasie której odbędziesz kosmiczną podróż do przestrzeni swojej Istoty, - utulę Cię dźwiękiem i energią wiolonczeli, - pokażę Ci narzędzia, dzięki którym będziesz mogła/mógł kontynuować samodzielnie drogę rozpoczętą na warsztacie.

Dla kogo jest ten warsztat? Zapraszam osoby gotowe na spotkanie z dzieckiem/dziećmi Dusza w Duszę. Dziećmi, które są realnie w naszym ziemskim życiu, dziećmi które jeszcze nie przyszły, a z którymi chcesz nawiązać kontakt, lub dziećmi które już odeszły a chcesz się z nimi skomunikować.

Warsztat jest częścią szerokiego cyku warsztatów i wydarzeń pod nazwą W RODZICIELSKIM KRĘGU.

Rejestracja na warsztat - telefonicznie, po krótkiej rozmowie.

Warsztat będzie rejestrowany a nagranie będzie Ci udostępnione. Twój udział w warsztacie oznacza automatyczną zgodę na nagrywanie. Twój proces nie będzie udostępniany osobom spoza warsztatu.

Osoba prowadząca: Aleksandra Wewiór-Met

Od ponad 12 lat jestem mamą adopcyjną dwójki dzieci (bliźniaków, dziewczynki i chłopca). Z wykształcenia architekt, od zawsze nadwrażliwiec intensywnie wyczuwający czyjeś stany emocjonalne. Od ponad 6 lat poszerzam swoje horyzonty w medycynie niekonwencjonalnej oraz niekonwencjonalnych metodach terapii. Od 3 lat jestem bardzo intensywnie w rozwoju osobistym i duchowym. Od 2 lat pracuję manualnie z energią metodą Access Bars. Absolwentka Szkoły Wielowymiarowej Komunikacji LAN Elizy Sarny.

Na warsztatach dla rodziców pracuję z energią i medytacją, w trakcie której docieramy do najgłębszych zakamarków naszego jestestwa. W każdym trudnym doświadczeniu dostrzegam energię i matrycę, która się pod nim kryje. Następnie przekładam je obie w zasoby mające konkretne zastosowanie w życiu codziennym. Już teraz wiem jak dojść do miejsca w którym jest się zrównoważonym i bezwarunkowo kochającym rodzicem dla swojego dziecka.

Inwestycja: 150 zł Ilość miejsc ograniczona, miejsce gwarantuje zadatek wysokości 50 zł,

wpłata na konto: 30 1750 0012 0000 0000 3173 4762 + reszta płatne gotówką na miejscu.

Organizatorzy: Aleksandra Wewiór-Met Instytut Q Harmonii Natalia Białowąs

Kontakt: Ola, tel. 500-227-807

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page