top of page

sob., 14 sie

|

Sielsko Anielsko Leśnica

ZMYSŁOWOŚĆ W TATRACH - warsztaty dla Kobiet i mężczyzn

FLOW... RADOŚĆ... TANIEC

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ZMYSŁOWOŚĆ W TATRACH - warsztaty dla Kobiet i mężczyzn
ZMYSŁOWOŚĆ W TATRACH - warsztaty dla Kobiet i mężczyzn

Czas i lokalizacja

14 sie 2021, 14:00 – 20 sie 2021, 14:00

Sielsko Anielsko Leśnica, Łosie 35, 34-406 Leśnica, Polska

O wydarzeniu

ZMYSŁOWOŚĆ W TATRACH - WARSZTATY DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

To warsztat, w którym wejdziemy w głąb siebie, połączymy się z naturą i z żywiołami w męskiej i żeńskiej energii, w spokoju i aktywności, relaksacji i żywotności, siły ducha i siły fizycznej.

W otoczeniu istnieją siły, które są w ciągłym ruchu, przenikają się, uzupełniają oraz są współzależne od siebie, żadna nie może istnieć bez drugiej. W przyrodzie widzimy Niebo i Ziemię, dzień i noc, ciepło i zimno, słońce i księżyc, ruch i bezruch, ogień i wodę - czyli cykliczność i wieczna transformacja.

Dlaczego warto i co będziemy robić?

Będziemy WZMACNIAĆ CIAŁO TAŃCZĄC w latynoskich rytmach łącząc w sobie żywioły…WYCISZAĆ umysł przy uzdrawiających koncertach relaksacyjnych. Praktykując w naturze będziemy RÓWNOWAŻYĆ energię męską i żeńską, łącząc w sobie niebo i ziemię.

W P R O G R A M I E :

taniec - salsa w parach i solo, rozpalenie swojego ciała w ruchu poprzez otwieranie i rozluźnianie z ognistą energią latynoskich rytmów. ćwiczenia energetyczne z żywiołami -wpływają na polepszenie funkcji oddechowych i poprawę koncentracji, odporności oraz wytworzenie określonego pola elektromagnetycznego w mózgu i rozprowadzenie energii po całym ciele. medytacja - pomaga doskonalić umiejętność koncentrowania uwagi i świadomie zmienia fale mózgowe, tak by uzyskać dostęp do systemu operacyjnego naszego autonomicznego układu nerwowego, dla wzmocnienia, uzdrowienia i poprawy jakości życia.   koncerty relaksacyjne - muzykoterapia na warsztatach, prowadzona przez HarmoniaSfer432Hz. Misy, dzwoneczki, gongi, bębny i wiele innych. Te instrumenty emitują wibracje wędrujące przez całe ciało, docierające do układu nerwowego. Pozwalają puścić lęki tłumione w środku. Odstresowują. Pogłębiają samoświadomość. Działają jak lekarstwo na dzisiejsze czasy, które wywołują w nas przewlekły stres. Czas zanurzyć się w niezwykłej, holistycznej kąpieli, by samemu doświadczyć jej mocy uzdrawiania.   praktyka kontaktu - medytacja połączenia z Matką Ziemią gimnastyka słowiańska - rozluźnia i odblokowuje ciało, zmienia energię i wprowadza w lepszy kontakt z własną intuicją.   powitanie słońca - praktyka Jaryło - boso na trawie,rozciąganie ciała o wschodzie słońca, które korzystnie wpływa na stawy i daje energię na cały dzień.

odpoczynek: spacery po górach, relaks na trawie, w jacuzzi, saunie, czas wolny... zdrowe wyżywienie: kuchnia regionalno- wegetariańska dostarczana przez lokalną restaurację (catering).

DLA KOGO?

Warsztat jest dla kobiet i mężczyzn, niezależnie od wieku, kondycji fizycznej, umiejętności tanecznych.

MIEJSCE:

GÓRY są symbolem wolności, pewności siebie, niezależności,   a T A T R Y są wyjątkowe, nieuchwytne i dzikie. Zapraszamy Was do zachwytu pięknem przyrody, tańca radości i pełni życia, do nowo powstałego miejsca Sielsko – Anielsko w Gliczarowie (obok Białki Tatrzańskiej). Poczujesz tu wyjątkowy klimat, który sprzyja pracy wewnętrznej i odpoczynku. Niedaleko są gorące termy, które można odwiedzić w wolnym czasie. Mamy do dyspozycji domki, w których na parterze jest salon z aneksem kuchennym i rozkładaną kanapą, na piętrze 2 sypialnie (sypialnia z łóżkiem małżeńskim, druga sypialnia z łóżkiem małżeńskim oraz pojedynczym łóżkiem, łazienka).   Sala warsztatowa, sauna oraz zewnętrznym jacuzzi są w osobnym domku z przepięknym widokiem na Tatry.

TERMIN:

14-20.08.2021 roku, zaczynamy od soboty,   kiedy jest nów księżyca i sprzyjająca energia na nowy początek.   (Jest możliwość przyjazdu dzień wcześniej lub/i pozostania dłużej na weekend).

INWESTYCJA:

do 18/06 - 1900 PLN ---> CENA (EARLY BIRD)   do 15/07 - 2000 PLN od 16/07 - 2300 PLN ---> CENA REGULARNA

ZAPISY: hannaoffice2@gmail.com tel. 728 138 861

harmoniasfer@gmail.com tel.509 220 444

PO WYSŁANIU ZGŁOSZENIA: wyślemy wszystkie szczegóły dotyczące zakwaterowania oraz numer konta.

2 PROWADZĄCE, które służą w rozwoju kobiet i mężczyzn.

*Hanna Plata: zakochana w sobie i otwarta na doświadczenia życia. Od wielu lat zajmuje się rozwojem osobistym i duchowym praktykując liczne techniki. Prowadząc zajęcia grupowe, stacjonarne i online oraz sesje indywidualne łączy się z wyższą mocą, dzięki temu może lepiej pomóc drugiej osobie. Praktykuje gimnastykę słowiańska od 6 lat, a od 14 lat trenuje salsę pod okiem światowej sławy tancerzy, szkoląc się na miedzynarodowych festiwalach.   *Natalia Białowąs - uwielbia życie, jego kolory i zmysły ….jest muzykoterapeutką, naturopatką, z zamiłowania oraz z zawodu, prowadzi liczne projekty ukierunkowane na profilaktykę zdrowotną dla dorosłych i dzieci. Spełnia się jako trener personalnym i nauczyciel słowiańskiej gimnastyki dla Kobiet w nurcie białoruskim. Współpracuje ze szkołami jogi, placówkami edukacyjnymi i firmami w ramach muzykoterapii szeroko rozumianej i przywrócenia harmonii w ciele i umyśle.

Jeżeli chcesz poczuć połączenie i wzmocnić się na poziomie umysłu, ciała i ducha, to ten warsztat jest dla ciebie.

Do zobaczenia   HANIA & NATALIA

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page