top of page

Pełnia księżyca czyli FULL MOON

Od wielu lat obserwuję jak księżyc "działa". Najpierw patrzyłam głównie jak działa na mnie... jaki mam poziom energii, sen, ile godzin śpię podczas Nowiu a ile podczas Pełni? Jaki jest stan emocjonalny i kierunek w relacjach. Potem zaczęłam obserwować bliskich i znajomych... doszłam do wniosku, że dobrze jest połączyć się, podczas relaksacji z wibracją instrumentów oraz tego co przynosi nam księżyc oraz inne planety. I tak powstał lata temu projekt "Koncertów księżycowych", które pierwsze były grane w Katowicach, a teraz również w Gliwicach na naszym poddaszu. Obserwacje doprowadziły mnie do wniosków, że w tym czasie energie sprzyjają spotkaniom ze swoim wnętrzem i w sprzyjających warunkach mogą zadziać się dosłownie CUDA. Jednak największym cudem jesteś TY i to jak podejdziesz do tego tematu? Z ciekawością i lekką intencją? Czy zlekceważysz nie probując doświadczyć...

I tak jak różny jest dzień i my w tych dniach...

Tak każde księżycowe spotkanie jest inne.Z jednej strony możesz czytać o tej czy innej Pełni... co wnosi i na zwrócić uwagę?


Choć ja lubię pracować w tym czasie z intuicją i dostrzegać co we mnie teraz?

Pytać co w Tobie teraz jest żywe?

Łącząc swoją pasję do Bioenergoterapii, muzykoterapii i Soul Coachingu® czuje jak piękne są chwile, gdy DŹWIĘK KOŁYSZE CIĘ I USPOKAJA a słowo czasem jedno wlewa do serca słodycz i odpuszczenie.


Kto wie ... może do zobaczenia ?

Niech ten czas wypełni CIEBIE refleksją o sobie dla SIEBIE🙏🏼


30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page