top of page

Stare historie nie są Tobą!

Neuroplastyka- mówi, że nikt nie jest zaprogramowany trwale, że do końca życia trzeba się zachowywać w określony sposób... W koncepcji EPIGENETYKI nasze geny mówią o starcie w życiu. Jest to możliwość wskazania genom ogromnej ilości potencjałów. Gdy przestajemy opowiadać starą historię o sobie, o swoich przeżyciach... przestajemy inwestować energię w przeszłość.


Przeprowadź na sobie eksperyment - na początek przez 1 dzień... potem spróbuj dwa... 3 a może nawet tydzień... Podczas różnych spotkań z rodziną, z przyjaciółmi i ze znajomymi... opowiadaj tylko o tym co dobre, o tym co sprawia, że czujesz radość w sercu, o tym co Ciebie wypełnia... Staraj się nie wchodzić w historie innych ludzi i w ich doświadczenia. Zwracaj uwagę jakie Ty masz myśli? Co powtarzasz przez cały dzień? W tym doświadczeniu chodzi o Ciebie, nie oceniaj innych, zwracaj uwagę tylko na swoje myśli i słowa, które wypowiadasz.


Uwierz mi, trudne doświadczenia, które ma każdy z nas - NIE SĄ NAMI.


ZMIANA RZECZYWISTOŚCI?

TAK...

myśląc w kółko to samo, podejmujemy te same wybory


JAK TO ZROBIĆ?

powyższy eksperyment to pierwszy krok


NOWE MYŚLI (tworzą) --> NOWE WYBORY-->NOWA AKCJA -->NOWE DOŚWIADCZENIE--> NOWE UCZUCIA i emocje a to wszystko prowadzi do NOWEGO MODELU RZECZYWISTOŚCI


jeżeli masz ochotę podziel się ze mną swoimi odczuciami

harmoniasfer@gmail.com

Z wdzięcznością 🙏

Natalia :)

79 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page