top of page

pt., 12 lip

|

Harmonia Sfer Gliwice

"AkuVibes" Koncert Odnowa komórkowa na poddaszu

Akupunktura i wibracja gongów to dwie praktyki, które mają korzenie w starożytnych tradycjach i są używane w celu poprawy zdrowia fizycznego, emocjonalnego i energetycznego. Połączenie tych dwóch technik czyli "AkuVibes"stwarza unikalne doświadczenie terapeutyczne i sensorycznego.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
"AkuVibes" Koncert Odnowa komórkowa  na poddaszu
"AkuVibes" Koncert Odnowa komórkowa  na poddaszu

Czas i lokalizacja

12 lip 2024, 19:00 – 21:00

Harmonia Sfer Gliwice, Ziemięcicka 53, 44-109 Gliwice, Polska

O wydarzeniu

Akupunktura i wibracja gongów to dwie praktyki, które mają korzenie w starożytnych tradycjach i są używane w celu poprawy zdrowia fizycznego, emocjonalnego i energetycznego. Połączenie tych dwóch technik czyli "AkuVibes"stwarza  unikalne doświadczenie terapeutyczne i  sensorycznego.

🔔Akupunktura - pochodząca z Chińskiej Tradycyjnej Medycyny , mówi o  ​​istnieniu  sieć kanałów energetycznych w ciele, nazywanych meridianami, przez które przepływa energia życiowa, zwana Qi aby przywrócić równowagę energetyczną, eliminując blokady i poprawiając przepływ Qi.

🔔 Z drugiej strony, gongi to instrumenty muzyczne, których korzenie sięgają starożytnych kultur Azji. Ich dźwięki wibracyjne są stosowane w celach medytacyjnych i uzdrawiających. Wibracje gongów mogą wpływać na ciało na poziomie komórkowym, relaksując mięśnie, łagodząc stres i harmonizując energię.

INFORMACJE:

Połączenie akupunktury z wibracjami gongów może intensyfikować doznania podczas sesji terapeutycznej.

Akupunktura będzie stosowana  podczas gongowej sesji, co może pomóc w rozluźnieniu ciała i zwiększeniu wrażliwości na wibracje dźwiękowe.

Wibracje gongów, z kolei, mogą działać synergistycznie z nakłuciami akupunkturowymi, potęgując efekty równoważące energię.

DOŚWIADCZENIE:

Uczestnik  może doświadczać odnowienia na poziomie komórkowym  , równowagi energetycznej i zwiększonej świadomości ciała.

Wibracje gongów mogą przenikać przez tkanki ciała, pomagając w rozluźnieniu napięć i stymulując naturalne procesy zdrowienia.

Dodatkowo, dźwięki gongów mogą wpływać na stany emocjonalne, wspomagając procesy terapeutyczne związane z równowagą psychiczną.

Warto jednak pamiętać, że każda osoba reaguje indywidualnie na różne terapie, dlatego istotne jest dostosowanie praktyki do potrzeb i preferencji Was kochani uczestnicy :)

Połączenie akupunktury z wibracjami gongów stanowi fascynujące połączenie tradycji, które może przynieść korzyści zarówno na poziomie fizycznym, jak i energetycznym.

SPRAWDZ CZY SĄ JESZCZE MIEJSCA ZANIM SIĘ ZAPISZESZ

☎️509 220 444

DO ZOBACZENIA

Natalia & Maciej

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page