top of page

pt., 18 paź

|

Gliwice

Koncert Relaksacyjny - Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej - Gliwice

To wyjątkowo rozluźniające przeżycie które: 🌿 harmonizuje 🌿 pomaga uwolnić się od napięć i blokad

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Koncert Relaksacyjny - Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej - Gliwice
Koncert Relaksacyjny - Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej - Gliwice

Czas i lokalizacja

18 paź 2024, 19:00 – 20:00

Gliwice, Dolnej Wsi 35, 44-100 Gliwice, Polska

O wydarzeniu

Koncert Relaksacyjny to zatrzymanie się i doświadczenie głębokiego rozluźnienia. „Kąpiel w dźwiękach” bo tak również nazywamy jest taki seans, to wypełniona różnorodnością instrumentów terapeutycznych podróż zachęcająca do medytacji, relaksacji umysłu, ciała i duszy.

Dźwięki instrumentów kryształowych, gongów, mis tybetańskich, bębnów i częstotliwości solfeggio pozwalają każdemu na nowo połączyć się z wibracją, mając za przewodnika jedynie swoje uczucia i pragnienie spokoju i miłości.

To wyjątkowo rozluźniające przeżycie które: 🍀 harmonizuje 🍀 pomaga uwolnić się od napięć i blokad, 🍀 odnaleźć własną, osobistą wibrację i połączenie z wewnętrznym spokojem. 🍀 wzmocnić procesy samoleczenia

PRZYGOTOWANIE Dwie godziny przed koncertem zjedz ostatni posiłek. Pij więcej wody.

Koncert najlepiej doświadczyć w pozycji leżącej otulając się kocem i mając pod głową poduszkę Warto zabrać ze sobą również matę i trochę wody.

JAK TO WGLĄDA? Kiedy przyjdziesz, rozłożysz sobie matę, koc, poduchę i usiądziesz w ciszy, wyłączysz telefon (lub przyjdziesz bez niego).

Zgasimy światła, zapalimy świece i poprowadzimy krótkie wprowadzenie a Ty położysz się i zacznie się podróż, w której możesz doświadczyć różnych odczuć w ciele lub w wyobraźni.

Zapraszamy serdecznie

(piątek)

na godzinę 19:00 

Inwestycja: 50 zł

Blik na Tel. 509 - 220 - 444 Natalia Białowąs Instytut Q Harmonii Tytuł przelewu :  Inwestycja  + data  Studio Jogi Iza 26 1140 2004 0000 3702 7727 9290

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page