top of page

sob., 05 mar

|

Kataguruma Gliwice

Magiczny Koncert ANIMAtri i Ceremonia KAKAO

Ten projekt rodził się powoli. Bez pośpiechu. Za każdym razem jak się spotykałyśmy, otwierała się jakaś część naszych serc. Czułyśmy, że działając razem, powstaje coś wyjątkowego, coś łączącego nasze światy ❤️ godziny wspólnych rozmów, grania, słuchania, tworzenia. I w końcu jest. Chcemy się z Wami

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Magiczny Koncert ANIMAtri  i Ceremonia KAKAO
Magiczny Koncert ANIMAtri  i Ceremonia KAKAO

Czas i lokalizacja

05 mar 2022, 18:00 – 21:00

Kataguruma Gliwice, Czwartaków 13, 44-121 Gliwice, Polska

Goście

O wydarzeniu

MAGICZNY (wielowymiarowy...kosmiczny...) KONCERT ANIMATri i CEREMONIA KAKAO

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie Ceremonię Kakao oraz wyjątkowy koncert kobiecego trio AnimaTRI.

"Połączyła nas wspólna pasja – pasja do muzyki i śpiewu oraz tradycyjnych ścieżek rozwoju takich jak joga, gimnastyka słowiańska, czy szamanizm. W tym projekcie muzycznym łączmy nasze trzy różnorodne światy - niby tak inne, a jednak spójne i przenikające się."

Podczas koncertu usłyszycie dźwięki Shruti box i tradycyjnych mantr w wyjątkowej interpretacji Magdy Bajer, kosmiczne dźwięki mis, gongów i instrumentów z całego świata, które Natalia Białowąs łączy z tradycyjnym słowiańskim zaśpiewem oraz szamańskie pieśni, które płyną z serca Izy w rytm bębnów djembe i ręcznych.

Czy te trzy światy mogą zaistnieć razem i stworzyć jedną unikatową całość?

Tego dowiecie się już 5.03. na naszym pierwszym oficjalnym koncercie!

Na to wydarzenie celowo zapraszamy was w okolicy Dnia Kobiet, aby celebrować kobiecość w towarzystwie męskości Także zapraszamy kobiety i mężczyzn.

Spotkanie rozpocznie godzinna ceremonia Wdzięczności w akompaniamencie Ceremonialnego Kakao oraz dźwięków instrumentów z całego świata. Rozpoczniemy w ten sposób wspólną celebrację, która płynnie zaprosi nas w przestrzeń wielowymiarowego koncertu.

*Co zabrać: - wygodny strój - wodę mineralną

INWESTYCJA: 120zł REZERWACJE i PŁATNOŚĆ ONLINE poprzez aplikację FITSSEY: https://app.fitssey.com/StudioNaturySUPFITPL (warunki zapisów na ten event do wglądu w aplikacji przy rezerwacji)

PROWADZĄCE:

Magda Bajer@SUPfitpoland Dawno temu, gdzieś na zimnych wodach walijskich jezior i manchesterskich kanałów, oddana żywiołowi wody, zdała sobie sprawę, że oprócz praktyki Ashtangi to właśnie praktyka jogi w naturze, na wodzie, na ruchomych matach SUP najsilniej rezonuje z jej sercem. Z UK przez Sri Lankę, w końcu po wielu latach wróciła do Polski, by właśnie tutaj, głównie na Śląsku dzielić się tym, co stało się jej pasją i sposobem na życie. Założyła więc STUDIO NATURY w Katowicach, do którego zaprasza (głównie w sezonie wiosenno letnim) wszystkich, którzy szukają spokoju, równowagi i ukojenia poprzez kontakt z naturą. W sezonie zimowym prowadzi zajęcia jogi na balance boardach. Miłość do muzyki nosi w sobie od dziecka, ale dopiero spotkanie z instrumentem magicznym Shruti Box wyzwoliło w niej potrzebę wyjścia do świata i tworzenia melodii, które płyną z serca do słów mantr.

Natalia Białowąs @harmoniasfer Muzykoterapeutka, która pracuje z dźwiękiem poprzez kontakt z wewnętrzną mądrością, duszą, ze źrodłem, z głosem. Współpracuje od wielu lat z różnymi placówkami edukacyjnymi i szkołami Yogi, gdzie prowadzi koncerty relaksacyjne i medytacje na terenie Śląska i nie tylko. Każda podróż z dźwiękiem jest inna, każda może Cię zaprowadzić do innej części siebie. W jej żyłach płynie mocno wyczuwalna słowiańska krew i jest trenerem Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet oraz etnograficznego pochodzeniem tego intuicyjnego kobiecego ruchu. Prowadzi liczne spotkania i kręgi dla kobiet otwierając łagodną przestrzeń i drogę do SIEBIE.

Izabela Damek @ajwajaceramics Z wykształcenia fizjoterapeutka i refleksoterapeutka. Ostatnie kilka lat spędziła w podróży i pracy między krajami Europy i Ameryki Południowej. Pasja do muzyki etnicznej obudziła się w niej razem z poznaniem brazylijskiej sztuki walki Capoeira. Izabela prowadziła swoje sekcje Capoeira na terenie Śląska, jednocześnie ucząc się gry na bębnach i tradycyjnych pieśni związanych z tą sztuką walki. Inspiracji muzycznych szukała w kilku krajach Ameryki Południowej, dwukrotnie odwiedziła peruwiańskie plemię Shipibo, które jest dla niej wielką inspiracją, jeśli chodzi o pracę z głosem i pieśni ceremonialne. Od dwóch lat na stałe mieszka w Polsce, masuje, prowadzi cyklicznie kręgi etnicznych improwizacji w Bielsku- Białej, jak również tworzy ceramiczne amulety jako „Ajwaja Ceramics”.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page