top of page

sob., 02 kwi

|

Gliwice

Odkryj swój Potencjał - Kolaż Soul Coaching®

W tobie jest informacje - Ja ci tylko wskażę jak masz ją rozszyfrować :)

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Odkryj swój Potencjał - Kolaż Soul Coaching®
Odkryj swój Potencjał - Kolaż Soul Coaching®

Czas i lokalizacja

02 kwi 2022, 10:00 – 13:00

Gliwice, Gliwice, Polska

Goście

O wydarzeniu

☀︎Tworzenie takiego KOLAŻU SOUL COACHING® to wewnętrzna podróż, która pozwala Twojej duszy do Ciebie przemówić. Głos Twojej Duszy może zostać usłyszany za pośrednictwem obrazów, uczuć i wglądów, które pojawiają się w czasie tworzenia tego rodzaju kolaży. 

☀︎Warstwa za warstwą głęboko ukryte wiadomości o tym, KIM JESTEŚ i jakie są możliwości wykorzystania własnego potencjału w pracy, w relacjach, w rodzinie i w twórczości.

☀︎Osobiście poznałam wcześniej wiele metod pracy z kolażem, mapą marzeń... jednak tutaj oprócz tworzenia poznasz metodę odkodowania informacji na nim zawartych z określonego miejsca i wdrożenia w swoją rzeczywostość.

↓opinie↓

🙏Kochana, przesyłam Ci moją opinię nt tego warsztatu, 

dla mnie niesamowitego, głębokiego i mega konfrontującego ze sobą samą.

Mój kolaż - to droga poprzez obrazy i symbole do siebie prawdziwej, do własnego szczęścia. Bardzo, całym sercem polecam Ci wybrać się do Natalii na ten warsztat, zapamiętasz go na całe życie. On zmienia Twoje Życie na takie jakie pragniesz i zasługujesz. To mój najlepszy warsztat na jakim byłam, a byłam na wielu, wielu... Wiele pokazuje mi się po tym warsztacie, rozmowa na następny dzień o tym co się zadziało, śniło, co ciało pokazuje, jest bardzo cenna i daje poczucie jak z tym, co się wewnątrz dzieje pracować. Natalia trafnie podpowiada, zauważa, podkreśla to, co ważne. Pojawiają się nie tylko te piękne i łatwe tematy, lecz także te, które są ciężkie, trudne i bolesne, które ze starości obrosły mchem, a które to blokują przed osobistym, wewnętrznym szczęściem. Trzeba wreszcie poświęcić temu uwagę, tyle ile trzeba, by uzdrowić te miejsca w sobie. Załączony mój kolaż, samo rękodzieło, warte powieszenia na ścianie to 30% tego co przeżyjesz, reszta to podróż w głąb siebie, zapewniam, że dzięki Natalii niesamowita. Kasia Jaros

🙏 Ten warsztat był niesamowitą przygodą i podróżą w głąb siebie.

Chwilami  tak bardzo zaskakujący, że aż brakowało słów. To jak magia.

Cały proces odkodowania poszczególnych domów przyniósł zaskakujące a jednocześnie oczywiste odpowiedzi, do których samemu długo by się dochodziło, albo wcale.

Bardzo cieszę się, że mogłam wziąć w tym warsztacie udział.

Jak najbardziej warsztat jest godny polecenia. Dlatego polecam.

Asia

🙏Warsztat kolażu soul coaching był dla mnie niesamowitym przeżyciem. Pierwszy raz doświadczyłam tak wielowymiarowej podróży wgłąb siebie. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak jego odkodowanie dało mi bardzo jasne i precyzyjne odpowiedzi na najważniejsze dla mnie pytania. Mijają trzy dni od jego wykonania, a ja dalej bardzo mocno odczuwam zachodzące we mnie przemiany.

Wierzę, że ten rok będzie dla mnie rokiem ogromnej przemiany i realizacji marzeń i drogi ujawnionej na kolażu.

Dziękuję, że mogłam wziąć udział w tak wspaniałym wydarzeniu

Kasia

★INWESTYCJA W WARSZTAT★ 

    4h KOLAŻ SOUL COACHING®- 297,00 zł

Warsztat jest początkiem wspólnej podróży do Twojego potencjału i może być też końcem. 

A każdy kto poczuje chęć pogłębienia pracy indywidualnie, 

aby poszerzyć i pogłębić wglądy - ustalimy terminy sesji online lub na żywo.

Grupa kameralna.  Decyduje kolejność zgłoszeń  oraz wpłat zaliczki w wysokości 100 zł

Do 4 dni przed datą warsztatu zaliczka może być zwrócona w przypadkach nagłej rezygnacji.

Zgłoszenia proszę wysyłać na maila: harmoniasfr@gmail.com

Do zobaczenia🌿

Natalia Białowąs -  Certyfikowany Soul Coach®, kobieta podążająca za swym wewnętrznym głosem i czasem idąca pod prąd... szczególnie gdy na zewnątrz panuje chaos, w niej budzi się potrzeba balansu. Muzykoterapeuta, naturopata, trener Gimnastyki słowiańskiej. Kocha życie i jego przejawy, zanurza się w fizyce kwantowej, tańcu i muzyce.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page