top of page

sob., 25 lis

|

Fluo Tarnowskie Góry

Rodzinny Koncert Relaksacyjny w Hamakach - Tarnowskie Góry

W koncercie mogą uczestniczyć dorośli oraz dzieci, aby wspólnie przeżyć ten czas i wysłuchać relaksujących dźwięków na macie lub w zawieszonej nad ziemią chuście-hamaku

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Rodzinny Koncert Relaksacyjny w Hamakach - Tarnowskie Góry
Rodzinny Koncert Relaksacyjny w Hamakach - Tarnowskie Góry

Czas i lokalizacja

25 lis 2023, 17:00 – 18:30

Fluo Tarnowskie Góry, 1 Maja, 42-600 Tarnowskie Góry, Polska

O wydarzeniu

Koncert relaksacyjny przyjazny rodzinom.

W koncercie mogą uczestniczyć dorośli oraz dzieci, aby wspólnie przeżyć ten czas i wysłuchać relaksujących dźwięków na macie lub w zawieszonej nad ziemią chuście-hamaku Dźwięki uwalniane w czasie koncertu mają korzystny wpływ na cały organizm, zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Strumień wibracji działa relaksacyjne i odprężająco, pomaga uwolnić wszelkie napięcia, nawet te głęboko tkwiące w naszych komórkach, pozbyć się wewnętrznego chaosu i niepokoju, zregenerować siły. Po koncercie każdy z uczestników poczuje harmonię i spokój. Wykorzystanie hamaków podczas koncertu ułatwi odprężenie i pozwoli głęboko się zrelaksować, a oddanie ciężaru chuście pomoże uwolnić napięcie mięśniowe i odciążyć kręgosłup.

Prowadzący: "Harmonia sfer" Natalia Białowąs i Maciej Czarnik

25.11.2023 - sobota godzina 17.00 Tarnowskie Góry -Lasowice,ul.1 Maja 2

inwestycja: w hamaku 100zł na macie dorosły 60zł na macie dziecko 40zł

Zapisy

https://zapisy.activenow.pl/fluo-taniec-i-joga-dla.../

Przeciwwskazania lub zwiększona ostrożność: ciąża (pierwszy trymestr – jeżeli uczestniczka nie brała udziału w podobnych sesjach), ostre stany zapalne, wysoka gorączka, nowotwór (stosuję się inną metodę pracy z dźwiękiem, zalecana indywidualna terapia, w której dźwięki nie harmonizują, by nie powodować rozprzestrzeniania się komórek nowotworowych), rozrusznik serca, silne stany depresyjno-maniakalne.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page