top of page

Po co ci medytacja?

Mózg może inaczej funkcjonować, jeżeli uruchomisz swój płat czołowy i rozpoczniesz proces wprowadzania zmian. Medytować w języku tybetańskim to inaczej "zapoznawać się" lub co jest mi bliższe "poznawać siebie". Podczas tego procesu wyciszania, powstają nowe sieci neurologiczne. Za każdym razem gdy twój mózg inaczej funkcjonuje, zmienia się twój umysł. Utrzymując regularnie inny stan umysłu i ciała, można zauważyć zmiany w życiu.


Wyobraź sobie, że masz ziemię i chcesz ją przygotować pod uprawę kwiatów i roślin jadalnych. Bierzesz łopatę i zaczynasz przekopywać teren w celu lepszego przyjęcia się nasion. Pielęgnujesz ten obszar, usuwając kamienie i chwasty, które są naturalnym procesem oczyszczania. Potrzebujesz czasu, uwagi i łagodności dla powstania nowej jakości w twoim ogrodzie. Dźwięk instrumentów terapeutycznych przychodzi tutaj z pomocą, by wibracja np. gongu czy mis kryształowych poruszyła blokady i zastoje, tak by świadomie zasiać NOWE MYŚLI, NOWE EMOCJE i pielęgnować NOWE ŻYCIE jak najpiękniejszy kwiat.


Pielęgnacja wymaga stałości, aby wyjść ze starego schematu, by tworzyć nową osobowość, nową rzeczywistość. Zobacz jaką masz "starą historię" Co mówisz o sobie innym i sobie?


Początkiem zmiany jest ŚWIADOMOŚĆ, trzeba wiedzieć kiedy i po co używasz swoich myśli i emocji przeciwko sobie.

47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page